Kosmetika

Přejete si být krásná a přitažlivá? Chcete se nechat hýčkat a od hlavy až k nohám? Pak si můžete vybrat jednu z následujících služeb spadajících do kategorie kosmetika. U každé služby dbám na kvalitu provedení dané služby a maximální komfort každé zákaznice.


Kosmetika - lifting

Chcete mít krásně vyhlazenou pokožku bez vrásek? Pak je služba lifting v kategorii kosmetika služba práve pro Vás!

Více o liftingu zde ...


Kosmetika - microdermabraze

Vyhlazování, zjemňování, čištění, odstraňování akné, ošetření rozšířených pórů, toto a další zjemňování a vyhlazování pokožky jsou kosmetické úpravy prováděné pomocí metody microdermabraze.

Více o microdermabraze zde ...


Kosmetika - ultrazvuková špachtle

Chceze zažít čištění pokozky příjemnou metodou, která nebolí? Čtěte více o kosmetické metodě ultrazvuková špachtle!

Více o ultrazvukové špachtli zde ...


Kosmetika - ozonizér

Máte zájem o efektivní regeneraci pokožky, zvýšení elasticity či regeneraci nehtového lůžka? Kosmetická metoda ozonizér nabízí tyto možnosti.

Více o ozonizéru zde ...


Kosmetika - líčení

Profesionální líčení, kterým můžeme dosáhnout přirozeného, přírodního vzhledu, nebo také extravagantního, velice zajímavého vzhledu na vyjímečné příležitosti. Využijte mých služeb líčení a oslavte úspěch z přitažlivého vzhledu ve společnosti.

Více o líčení zde ...


Obličejová kosmetika

Konzulace a následné vybraní vhodných metod pro posílení kolagenních vláken a hydratace Vaší pleti. Obličejová kosmetika může poskytnou cílené služby por zlepšení stavu Vaší pokožky.

Více o obličejové kosmetice zde ...


Kosmetika - depilace

Vadí Vám nehezké chloupky na obličeji, rukou, lýtkách či stehnech? Ráda Vám pomohu za pomoci vosku efektivně a na dlouho chloupky odstranit.

Více o depilaci zde ...


Pro domluvení termínu návštěvy volejte na: +420 731 752 616, případně pište e-mail na: dagmar.kolinova@seznam.cz.

©2024 Dagmar Kolínová - Kadeřnictví, kosmetika, řasy, manikůra - Pardubice, Hradec Králové, Přelouč, Holice, Chrudim administrace